Dziękujemy za wsparcie i udział

Festyn setek ludzi i tysiąca uśmiechów – tak podsumował Fotograf Marcin Witkowski nasze niedzielne spotkanie. Marcin też nam się tak zdawało! Dzięki że uwieczniłeś to na tych pięknych zdjęciach🥰

Ten festyn był wyjątkowy, tak większość z Was nam mówiła. A dlaczego? Naszym zdaniem dlatego, że był wynikiem działań tak wielu cudownych ludzi. Był to efekt zaangażowania i ciężkiej pracy wielu z nas. Chęci, mimo że nikt nie wiedział ile nas będzie.

DZIĘKUJEMY z całego serca i jeszcze trochę więcej naszym wspaniałym partnerom, którzy przygotowali swoje cudowne stoiska i pokazali nam co czyni Was częścią naszego unikatowego świata 🥰

🫶Klub Sportowy Rudziniec, który pomógł w przygotowaniach mimo piątkowego i sobotniego turnieju! Szacun dla Was chłopaki!

🫶Gminna Biblioteka Publiczna w Rudzińcu

🫶Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec

🫶Laboratorium Lab-Med

🫶ONE STEP Active Studio

🫶WATERPOINT System

🫶Gildia Komiliton

🫶Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej ReVita

🫶Klub Karate Kyokushin w Rudzińcu

🫶OSP KSRG Rudziniec

🫶REMONDIS

🫶Akademia tenisa stołowego Dariusz Steuer

🫶Szachy

🫶UNIKUM– naszym Wolontariuszkom Iza Kuligowska Gosia Wiercioch, Dagmaraa Fitzke, Karolina Sosna, Ela Święch, Migas Aldona Kamila Majchrzyk, Natalia Warzecha oraz dziewczynom z wolontariatu szkolnego z Kleszczowa😍

Wielkie ukłony kierujemy do naszych wystawców, dzięki którym festyn stał się również lokalnym spotkaniem cudownych rzeczy:

🫶Warsztat Koszulkowy & NogaBoly – szczególnie za te piękne unikatowe kominy, które specjalnie na nasz festyn przygotowaliście

🫶Ziołowa Pszczoła – pasieka edukacyjna

🫶Ekokoniczynka

🫶Biżuteria drewniana Szymon Konowoł

🫶Cudna Wstążka

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, bez których byłoby znacznie trudniej postawić taki festyn na nogi:

🫶Grupa Mostostal Zabrze

🫶Giga-Com

🫶EN-TEK

🫶IT&T

🫶Olmet skup złomu Tarnowskie Góry

🫶SAMBUD sklep budowlany

🫶Trofeo wypożyczalnia samochodów sportowych

🫶AGRAF Agata i Rafał Lukoszek

🫶Marks&Kokoszka

🫶AUTO SPED Norbert Kruczek

🫶Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo Kornelia i Krystian Kiełbasa

🫶Magdalena Stochaj

🫶Karczma u Karola

Dziękujemy Klubowi Sportowemu Start Kleszczów, Prezesowi Panu Tadeuszowi, Pani Sołtys Anicie Derner za to, że bez zbędnych słów i z wielkim zaangażowaniem pozwoliliście by ten festyn odbył się na Waszym boisku!

Dziękujemy Sołtysom Bojszowa, Taciszowa oraz Rudzińca za pożyczenie namiotów i nagłośnienia🫶🫶🫶

Na naszej skromnej scenie stanęli cudowni ludzie by nieść Wam uśmiech. Dzięki wielkie Natalia Aurora Ignacek za prowadzenie tego wydarzenia jak również:

🫶O Teatr z przedstawieniem „Król Maciuś”

🫶Agnieszka Jasińska – Kulinarne Nawigacje z daniem Zero Waste

🫶Zespół Do Usłyszenia Rudno z przepięknymi utworami

🫶ONE STEP Active Studio z wspólnym tańcem

🫶Artyści, kuglarze, szczudlarze z Lufcik na korbkę

Dziękujemy za przeprowadzone warsztaty:

Kiszenie warzyw, dzięki Helena Anita, że tyle nakisiliście – aż zabrakło krauzów (czyt. Słoików)

Samoobrona z INFINITI Fitness Club

Joga z Anią na zielonej trawce pod lasem

No i naszej strefie gastro, którzy byli dla Was od samego początku aż do końca, dbając byście mieli pełne brzuszki:

Browar Welders

Montownia smaku i zdrowia

Czekoladziarnia

Zimny Drań Gliwice

Zakręcony kartofel

Dzięki dobrym sercom mogliśmy zorganizować kiermasz ciast i wypieków. Dziękujemy wszystkim którzy upiekli ciasta oraz piekarni Gryzmi i Gembolis za przekazane wypieki

No i Wam wszystkim, którzy przybyliście na nasz festyn i swoimi dobrymi humorami, cierpliwością i radością uświetniliście ten dzień. Każdemu kto z bliska lub z daleka postanowił spędzić to niedzielne popołudnie z nami. Bez Was by nie było tak fajnie!

Podzielcie się Waszymi wrażeniami, jesteśmy jak zawsze otwarte na dobre słowo, fajne zdjęcie i pozytywną krytykę – tylko tak możemy się rozwijać i nieść więcej uśmiechu