Quiz o wodzie

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu "Woda-bo dzieci są ważne"

Otrzymane prace, były bardzo kreatywne i wykonawcy włożyli w nie wiele pracy.

Jest nam zatem niezmiernie miło, że dyplom oraz nagrodę za wyjątkową pracę otrzymują:
❤️ Alicja B.- praca plastyczna wraz z nagraną prezentacją, temat: Woda źródłem zdrowia i życia
❤️ Rozalia G.- praca plastyczna, temat: Woda źródłem zdrowia i życia
❤️ Hanna B.- praca plastyczna wraz z nagraną prezentacją, temat: Woda, dlaczego warto ją pić

Nagrodę i dyplom za udział w konkursie otrzymują:
❤️ Zuzanna N., temat: Woda źródłem zdrowia i życia
❤️ Paulina M., temat: Woda źródłem zdrowia i życia
❤️ Grzegorz N., temat: Woda źródłem zdrowia i życia

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom.

W ramach naszej kampanii "Woda-bo dzieci są ważne" raz w tygodniu pojawią się materiały dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z nich.

Zapraszamy do udziału w konkursie "Woda - bo dzieci są ważne" organizowanego przez Fundację UNIKUM, w związku z instalacją dystrybutora wody w ZSP w Rudnie.
Należy wybrać jeden z tematów, wykonać pracę (plakat, wypracowanie, film, fotorelacja...) i przesłać zdjęcie swojego dzieła do 26.03.2020 na maila: info@fundacjaunikum.pl wraz z dopiskiem: imię + nazwisko, klasa.

Tematy:

• Lubię pić wodę
  • Dlaczego warto pić wodę
  • Woda źródłem życia i zdrowia

Spośród wszystkich prac zostaną najlepsze nagrodzone.

Wyniki konkursu ogłosimy na naszej stronie internetowej www.fundacjaunikum.pl oraz naszym profilu na Facebooku UNIKUM dnia: 03.04.2020.

Życzymy wszystkim owocnego tworzenia!

*Biorąc udział w konkursie rodzice deklarują, iż zgadzają się na przetwarzanie danych w celu zweryfikowania prac oraz ogłoszenie wyników na ww platformach.
**Oryginał pracy nagrodzonej należy przekazać szkole, jeśli znów będą odbywać się zajęcia