UPDATE 11.03.2020

Cześć,
 
Dziękujemy serdecznie za zapisanie się na maraton zumby, a przez to za chęć wsparcia rozbudowy Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.
Ze względu na obecną sytuację i rekomendację Ministerstwa Sportu o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, z przykrością informujemy, iż również Maraton Zumby w dniu 22.03.2020 się nie odbędzie.
W organizację akcji Fit for life włożyliśmy wiele serca, czasu i pracy, dlatego decyzja o odwołaniu maratonu zumby przyszła nam bardzo ciężko, jednak są sytuacje w życiu, na które nie mamy wpływu. Wierzymy mocno, że sytuacja wkrótce się uspokoi i wszyscy wrócimy do normalnego życia. Wtedy znowu do Was wrócimy z propozycjami wspólnego czynienia dobra. Tymczasem życzymy wszystkim dużo zdrowia i cierpliwości.
 
Pozdrawiamy,
Fundacja UNIKUM


Fit for life - seria warsztatów o tematyce prozdrowotnej. Nasi eksperci przedstawią praktyczne techniki i rozwiązania z zakresu odżywiania, pracy nad sobą oraz poprawy jakości życia. Spotkania odbędą się m.in z trenerką mentalną, która nauczy nas jak radzić sobie ze stresem i opanować własne emocje, z psychodietetykiem, która pokaże jak dzięki małym zmianom cieszyć się lepszym zdrowiem i witalnością, oraz z Panią psycholog, która w warsztatach rodziców z dziećmi pokaże jak poprawić koncentrację i radzić sobie z trudnościami. Będzie dużo o gotowaniu - zdrowe desery oraz dania dla dietetyków bez glutenu i nabiału oraz jakie smaki możecie odkryć na łące, w parku a nawet na własnym podwórku. Nie może zabraknąć też ruchu, dlatego odbędą się zajęcia jogi, jako połączenia ducha z ciałem, a fizykoterapeuci przedstawią ćwiczenia na kręgosłup dla osób z pracą siedzącą. 


Wszystko zakończymy dużą porcją wspólnej zabawy, sportu i pozytywnej energii. Spotkamy się na zumbie i przez 3h tańczenia i dobrego humoru spowodujemy, że hala sportowa MOSiR w Knurowie się zagotuje. Wszystko dla Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, na rzecz którego Fundacja UNIKUM przekaże uzbierane w całej akcji pieniądze.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy Was do udziału w tej akcj. Zaproście znajomych do wspólnego czynienia dobra, zbierzcie zespół firmowy, albo rodzinny – wpłaćcie cegiełkę i bądzcie częścią unikatowej imprezy. Widzimy się 22.03 na hali sportowej MoSiR w Knurowie, Al. Lipowa 12A.

 Na wybrane warsztaty można się zapisać wysyłając e-mail na adres: zapisy@fundacjaunikum.pl

W treści należy wpisać:
- imię i nazwisko
- nazwę warsztatu


Po zgłoszeniu otrzymasz od nas informację zwrotną potwierdzającą miejsce oraz dalsze informacje na temat płatności.